ECO RESORT, The best beachfront apartments for sale in Saranda, Albania. Saranda

Sarande, Albania
42-110 m2 square
1-4/4 Kati
1-3 bedrooms
1-2 bathrooms
sea, city, garden view
Sold
42 000

Features

  • internet
  • shops
  • swimming pool

On Map

Share it!

More about this property

Ask about this property

Albania Properties
. .

Fill the contact form below

Property you might like

Tirana
34 000 €

Shitet apartament me hipoteke ne Tirane i mobiluar

Shtepia ka nje dhome gjumi, nje banjo, ballkon 27m2, korridor, kati 6 dhe me ashensor. Momentalisht me qeraxhinj te huaj brenda me 150€/muaji.

Details

Tipiapartments for sale
Kati6
Dhoma1
Square65 m2
More
Vlora
98 000 €

Beachfront Apartments

Offering three apartments for sale in the Uji i Ftohte (The Cold Water) region in Vlora, Albania.

Details

Tipiapartments for sale
Dhoma2
Square130.6-142.3 m2
More